Aracınızın sürekli olarak yolda düzgün ve güvenilir bir şekilde çalışması servisimiz açısından büyük önem taşır. Bu nedenle  Bosch Oto Servis, tatil dönemlerinin başından itibaren yaz aylarına aracınızı hazırlarken, zorlu kış sezonunun başından itibaren de aracınızın soğuğa ve zor şartlara hazır olmasını sağlar. Amacımız, aracınızın gerek sıcakta gerekse soğukta tüm fonksiyonlarını güvenilir bir şekilde yerine getirmesidir.

Uygun bir ücret karşılığında düzenli olarak aracınızı kontrol ettirmek ve bakımını yaptırmak size ne kazandıracaktır?
  • Özellikle kış aylarında oluşabilecek, aracınızın can sıkıcı geç çalışma problemlerinden kurtulursunuz.
  • Aracınız sürpriz arızalar yapmaz, yolda beklenmedik sebepler nedeniyle kalmaz. Böylece hem hesapta olmayan masraflarla karşılaşmazsınız, hem de randevularınıza asla geç kalmazsınız.
  • Aracınızın teknik güvenliği sürekli olarak sağlandığı için kaza riskinizi minimuma indirir, kendinizin ve beraberinizdekilerin can güvenliğini koruma altında bulundurursunuz.


Bize Ulaşın

Şirketimiz Hakkında

Çağımız gelişen teknolojisinin ürünleri olan her marka ve modeldeki aracınızın tüm bakım ve onarımını gerçekleştirecek teknik ekipmanları ve uzman kadrosuyla sizlere güvenilir, kaliteli hizmetleri Bosch güvencesiyle sunmaktan gurur duyar.

Vale Hizmeti Formu

Bosch Oto Servis © 2017